RAZNO

ZAKLJUČEK PROJEKTA

Prve voščilnice za leto 2021

Ker smo v drugačnih časih, kot smo jih bili vajeni, se je december tudi v našem vrtcu začel popolnoma drugače kot v preteklih letih. A kljub nujnemu varstvu, se zaposleni trudimo, da otrokom pričaramo decembrsko vzdušje. V tem tednu so se otroci lotili izdelovanja voščilnic in prve so že izdelane.

Pozdravljamo vse otroke, ki ste doma in vam želimo, da ostanete zdravi.

Mala pozornost za veliko veselje – voščilnice za 2022

Vsakoletni projekt MALA POZORNOST ZA VELIKO VESELJE  je tudi letos potekal od 15. novembra do 5. decembra 2021.

Projektu smo se priključili že drugič zapored in poskusili narisati nasmehe na obraze starejših. Otroci in učenci vrtca, šole in podružnične šole smo z velikim navdušenjem izdelali več kot 100 voščilnic.

Zavedamo se, da smo v tem  času k prazničnemu vzdušju pripomogli tistim, ki nimajo svojcev, pogostih obiskov ali pa v njihovih nabiralnikih pristanejo zgolj položnice in reklame.
SRČNI IN KREATIVNI!